מרכז הזמנות: 035559428
שעות פעילות: א-ה- 9:00 עד 16:00
072-338-5103

טופס יצירת קשר

072-338-5103

החלטתם שעכשיו, אחרי שנים שבהן לא קניתם מזרון חדש, הגיע הזמן לעשות את הצעד ולהשקיע במזרון חלומי? אם כך, כמובן שאפשר להבין אתכם, כי כאשר ישנים על מזרון איכותי וטוב החיים נראים אחרת. תמיד נקום עם יותר אנרגיות ואחרי לילה שלם שישנו בו כמו שצריך, אז למה לחשוב פעמיים? יש היום מזרונים איכותיים שיכולים להתאים לכל אחד מאיתנו אך הבחירה ביניהם לא פשוטה. לפעמים דווקא בגלל שיש מגוון אדיר של אפשרויות אנחנו עלולים להרגיש מבולבלים ולכן חשוב לבחור בנחת את המזרון החדש שלכם ובלי לחץ. יש גם אפשרות לרכוש יחדיו מסגרת מיטה עם גב מיטה ומזרון.

מסגרת מיטה זוגית

הפרמטרים שכדאי להתייחס אליהם בבחירת מזרון חדש

מתלבטים איך לבחור מזרונים איכותיים שמחזיקים מעמד לשנים? אם כך, הינה כמה פרטים שיוכלו לעזור לכם בבחירה:

  • החברה המייצרת – מי היא והאם אתם מכירים את שמה?
  • החומרים – מאיזה חומרים עשוי המזרון?
  • השכבות – כמה שכבות יש במזרון ועד כמה הוא עבה?
  • הקשיחות – האם המזרון קשיח מאוד או רך?

בנוסף, כדאי גם לבדוק האם המומחים בתחום ממליצים על אותו מזרון ספציפי שבו אתם מעוניינים. כך תדעו שאתם קונים מוצר שהפוטנציאל שלו לעמוד בדרישות שלכם יהיה גדול יותר וזה כדאי כמובן.

האם יש מקום שבו מחירי המזרונים טובים יותר?

זה אומנם נכון שאם חשוב על רכישת מזרון איכותי שיוצר על ידי חברה מוכרת, המחירים לרוב יהיו גבוהים יותר. עם זאת, אנחנו כאן כדי להוכיח לכם שאפשר גם אחרת, כי אצלנו בחברת link2sleep מחכים לכם מבצעים טובים ומחירים מיוחדים. מעבר לכך שיש אצלנו מגוון אדיר של אפשרויות, אנחנו גם שולחים הכול לבית הלקוח ואפילו מאפשרים ללקוח להחליף את המזרון גם אחרי מאה לילות! פנו אלינו כבר עכשיו לרכישת המזרון החדש שלכם ותראו שלא תצטערו על כך.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

0
דילוג לתוכן