מרכז הזמנות: 035559428
שעות פעילות: א-ה- 9:00 עד 16:00
072-338-5103

טופס יצירת קשר

072-338-5103

מזרנים קפיצים מבודדים

אם אתם נמצאים היום בשלב שבו אתם מחפשים מזרון חדש שתוכלו לישון עליו יחדיו במשך לא מעט שנים, אנחנו בהחלט יכולים להבין את הדילמה שלכם ואת השאלה איך לבחור מזרון. אומנם זה נכון שתוכלו ללכת לחנות מזרונים, לשכב על כמה מהם ולראות מה נוח לכם יותר, אך האמת היא, שגם כדאי לדעת דבר או שניים מבחינת תיאורטית על האופציות השונות. אפשרות טובה שהרבה פעמים מתאימה לאנשים שישנים ביחד על מזרון, היא לקנות מזרנים קפיצים מבודדים, שכן בצורה כזאת צד אחד לא משפיע על הצד השני.

מה זה אומר קפיצים מבודדים?

כפי שזה נשמע: כל קפיץ נמצא בצורה מבודדת במזרן. כלומר, כאשר אדם אחד יושב, שוכב או מסתובב על אזור מסוים במזרון, כל התנועות הללו אינן מורגשות בצד השני של המזרן פשוט כי הקפיצים אינם מחוברים. לכן ברור מדוע נהוג לומר שמזרוני קפיצים כאלה נותנים יותר אוטונומיה לכל אחד מהצדדים. משמעות הדברים היא שאם עד היום סבלתם מכך שכל תנועה בצד אחד הורגשה גם בצד השני של המזרון, הרי שהיום, עם מזרן קפיצים מבודדים, לא תרגישו בכך יותר.

כמה עולים מזרנים כאלה?

כמובן שככל שהמזרן שתיקנו יהיה משוכלל ומתקדם יותר, כך גם המחיר שלו יהיה גבוה יותר. לכן ברור מדוע אתם מתלבטים ותוהים האם תהיה לכם אפשרות לקנות מזרנים קפיצים מבודדים במחירים טובים או שמדובר על הוצאה כלכלית גדולה מידי. מתלבטים? חוששים שתשלמו הון עתק? אם כך, כדאי שתדעו שאצלנו בחברת LINK2SLEEP המחירים תמיד יהיו ללא תחרות. אנשי המקצוע שלנו ישמחו גם לעזור לכם לבחור את המזרנים המתאימים ביותר ובנוסף, גם תהיה לכם אפשרות להחזיר את המזרן אם לא תאהבו אותו כך שאצלנו העסקה נטולת חששות.

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

0
דילוג לתוכן