מרכז הזמנות: 035559428
שעות פעילות: א-ה- 9:00 עד 16:00
072-338-5103

טופס יצירת קשר

072-338-5103

יצא לכם כבר כמה פעמים להיות בסיטואציה לא נעימה שבה אורחים רוצים להישאר ללון אצלכם אבל אין לכם איפה להלין אותם? אם כך, ברור מדוע יש לכם דילמה בנושא הזה ומדוע אתם תוהים האם כדאי לעשות משהו בנידון. לכן אנחנו שמחים להזכיר לכם שקיימת אפשרות לרכוש היום מיטת אירוח מתקפלת, כי למה לא בעצם? מיטה כזאת יכולה לשמש אתכם בתור ספה בחיי היומיום וכאשר מישהו נשאר לישון, תוכלו לפתוח אותה למיטה. זה לא במקרה שהרבה אנשים כבר רכשו מיטות כאלה בעבר, אז למה שלא תנסו את זה גם אתם? אם אתן בעניין של לחסוך מקום, ניתן לרכוש גם ספת אירוח במבצע.

מיטה וחצי

מיטה איכותית עם מנגנון שנוח וקל לתפעל

יש שני דברים שאתם חייבים להקפיד עליהם כשאתם רוכשים מיטות אירוח, והם:

  • המיטה צריכה להיות איכותית ונוחה
  • המנגנון של הקיפול צריך להיות יעיל וקל לתפעול

לכן, למרות שיש הרבה מאוד מיטות כאלה, לא כולן יכולות לענות על הציפיות שלכם. זו הסיבה שבגללה אנחנו מציעים לכם לבדוק מי ייצר את המיטה, האם יש מי שיוכל להמליץ עליה והאם היא נוחה מבחינתכם. לפעמים כדאי יהיה להשקיע קצת יותר כסף אם זה מה שיבטיח שתצאו מרוצים ושהמיטה שתיקנו באמת תשמש אתכם לזמן רב.

מיטות אירוח אפשר לקנות גם בצורה מקוונת

רוצים לרכוש מיטת אירוח מתקפלת אך מעדיפים לא לצאת מהבית או מהמשרד? מחפשים את הדרך הכי נוחה וזולה שיש לרכישת מיטות כאלה? אם כך, לנו בחברת LINK2SLEEP יש מה להציע לכם. אצלנו תוכלו ליהנות ממחירים טובים, מקניה מקוונת ואפילו מהאפשרות להחזיר את המוצר אם הוא, חלילה, לא יהיה דומה למה שחשבתם. יש לנו גם שירות לקוחות יעיל במיוחד, אז למה שלא תפנו אלינו עוד היום להזמנת מיטת האירוח הדרושה לכם? 

Leave a comment

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

0
דילוג לתוכן